ÜYE GİRİŞİ
YENİ ÜYELİK
E-posta Adresiniz
Şifreniz
Şifremi Unuttum
ÜYE GİRİŞİ

Tanıtım Günleri 9 Kasım 2017 Tarihinde Yapılmıştır

Merkezi Araştırma Laboratuvarı olarak 16 Kasım 2017 tarihinde laboratuvarı tanıtmak amacıyla tanıtım etkinliği düzenlenmiştir. Etkinliğe Bayburt Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hanefi Bayraktar, Laboratuvar yönetimi ve çok..
Haberi Görüntüle

Merkezi Araştırma Laboratuvarı Tanıtım Günleri

Üniversitemizin Kıymetli Mensupları; Üniversitemiz Merkezi Araştırma Laboratuvarı, bünyesinde yer alan farklı laboratuvarlar ve cihazlarla siz değerli araştırmacılara hizmet vermek için katkılarınızı beklemektedir. Yenilenen ve otomasyon sistemi şeklinde hazırlanan inte..
Haberi Görüntüle

Laboratuvarımız ile Bayburt Arı Yetiştiricileri Birliği Arasında Protokol

Merkezi Araştırma Laboratuvarımız ile Bayburt Arı Yetiştiricileri Birliği Arasında imzalanan protokol kapsamında Bayburt ilinde üretilen BAL kalitesinin tespiti, diğer BAL çeşitleri ile farklılıkları ve BAL içerisinde bulunan farklı bileşenlerin tespiti konularında ortak ça..
Haberi Görüntüle

Laboratuvar İzin Talep ve Laboratuvar Güvenlik Formları

Bayburt Üniversitesi Merkezi Araştırma Laboratuvarı Laboratuvar İzin Talep ve Laboratuvar Güvenlik Formlarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. LABORATUVAR İZİN TALEP FORMU - İNDİR LABORATUVAR GÜVENLİK FORMU - İNDİR
Haberi Görüntüle

2019-2020 Analiz Ücretleri

Bayburt Üniversitesi Merkezi Araştırma Laboratuvarı 2019-2020 analiz hizmetleri ücretleri güncellenmiştir. Güncel fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz
Haberi Görüntüle

COVID-19 TEDBİRLERİ

03.04.2020 tarihli toplantıda BUMER Yönetim Kurulu, Koronavirüs (Covid-19) salgın hastalığından korunma tedbirleri kapsamında 31.05.2020 tarihine kadar geçerli olmak üzere aşağıda belirtilen hususların uygulanmasına yönelik karar almıştır.
Haberi Görüntüle

Bilgi işlem Daire Başkanlığı © 2020