ÜYE GİRİŞİ
YENİ ÜYELİK
E-posta Adresiniz
Şifreniz
Şifremi Unuttum
ÜYE GİRİŞİ

Laboratuvar İzin Talep ve Laboratuvar Güvenlik ve KVK (kişisel verilerin korunması) Aydınlatma Metni Formları

Merkezi Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi süreçleri (Laboratuvar Üyelik/İzin Talep Süreci, Laboratuvar Güvenlik Süreci ve Proforma Fatura Süreci) kapsamında kişisel verilerini talep ettiğimiz ilgili kişiler için KVK (kişisel verilerin ko..
Haberi Görüntüle

2022-2023 Analiz Ücretleri Güncellenmiştir.

Bayburt Üniversitesi Merkezi Araştırma Laboratuvarı 2022-2023 analiz hizmetleri ücretleri güncellenmiştir. 09.03.2022 tarihinde 2022 yılı için güncel analiz fiyatlarımız web sayfamızda yayınlanmıştır. Tüm analizler için güncel fiyatlarımız 01.04.2022..
Haberi Görüntüle

Ziyaret

Atatürk Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Çevre Teknolojileri Anabilim Dalı Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Alper Erdem YILMAZ 'a birimimize gerçekleştirdikleri ziyaret ve elemanlarımıza yaptıkları sunum için teşekkür ediyoruz.
Haberi Görüntüle

Bakım

SEM ve TGA cihazlarımızın bakımı yapıldığından dolayı belli bir süre hizmet veremeyeceğiz, tüm üyelerimizin bilgisine arz eder, anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz.
Haberi Görüntüle

TEM+EDS Analitik İnceleme işlemlerinde bekleme durumu

TEM+EDS Analitik İnceleme işlemlerinde; Sarf edilen sıvı azot miktarı kadar ek ücret talep edileceğinden, Toplamda belirli bir sayının altında olan analizler net sayıya tamamlanıncaya kadar kısa bir süre bekletilecektir. Net sayı ilerleyen günlerde sıvı azot litre fiyatının ..
Haberi Görüntüle

Bakım

Mikrodalga çözündürme cihazımızın bakımı yapıldığından dolayı belli bir süre hizmet veremeyeceğiz, tüm üyelerimizin bilgisine arz eder, anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz.
Haberi Görüntüle

Real-Time PCR Test

Real-Time PCR Test cihazımız Pandemi süreci nedeni ile, BAYBURT İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ'NDE Bayburt halkının Covid-19 Analiz testlerinde aktif olarak kullanıldığından dolayı belli bir süre hizmet veremeyeceğiz, tüm üyelerimizin bilgisine arz eder, anlayışınız..
Haberi Görüntüle

Bal analizleri

Bal analizlerimizde tek faktörden oluşan şeker ve türevleri tespit edilmektedir. Diğer faktörler müşteri talebine göre belirlenmektedir. Faktör değişkenliği nedeni ile analiz ücretleri faktör talebine göre belirlenecektir, tüm üyelerimizin bilgi..
Haberi Görüntüle

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ANKETİ

Hizmet ve kalitemizi değerlendirebilmemiz adına anketimize vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz. Müşteri Memnuniyeti Anketi
Haberi Görüntüle

Ziyaret

Lise öğrencilerine yönelik tanıtım etkinliği bünyesinde birimimizi ziyaret eden "GELECEĞİMİZE" teşekkür ederiz.
Haberi Görüntüle

Toplantı

Çalışanlarımızın araştırma yetkinliklerini sağlamak ve iyileştirmek amacıyla bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir.
Haberi Görüntüle

Toplantı

Mevcut akademik personelimiz ile hizmet içi eğitim çalışması gerçekleştirilmiştir.
Haberi Görüntüle

Toplantı

Birimde tasarruf kültürünün oluşturulması için personelimiz ile çalışma gerçekleştirilmiştir.
Haberi Görüntüle

Bilgi işlem Daire Başkanlığı © 2020